Írj nekünk

Write us

Igazgatóság Name E-mail address Message
MVK Országos Igazgatóság Váradi Mariann
véradásszervezési
szakmai vezető
mariann.varadi@voroskereszt.hu Message
Vármegye Name E-mail address Message
Bács-Kiskun Titkárság bacskiskun@voroskereszt.hu Message
Baranya Titkárság baranya@voroskereszt.hu Message
Békés Titkárság bekes@voroskereszt.hu Message
Borsod-Abaúj-Zemplén Titkárság borsodabaujzemplen@voroskereszt.hu Message
Budapest Titkárság titkarsag@voroskeresztbp.hu Message
Csongrád-Csanád Titkárság csongradcsanad@voroskereszt.hu Message
Fejér Titkárság fejer@voroskereszt.hu Message
Győr-Moson-Sopron Titkárság gyormosonsopron@voroskereszt.hu Message
Hajdú-Bihar Titkárság hajdubihar@voroskereszt.hu Message
Heves Titkárság heves@voroskereszt.hu Message
Jász-Nagykun-Szolnok Titkárság jasznagykunszolnok@voroskereszt.hu Message
Komárom-Esztergom Titkárság komaromesztergom@voroskereszt.hu Message
Nógrád Titkárság nograd@voroskereszt.hu Message
Pest Titkárság pest@voroskereszt.hu Message
Somogy Titkárság somogy@voroskereszt.hu Message
Szabolcs-Szatmár-Bereg Titkárság szabolcsszatmarbereg@voroskereszt.hu Message
Tolna Titkárság tolna@voroskereszt.hu Message
Vas Titkárság vas@voroskereszt.hu Message
Veszprém Titkárság veszprem@voroskereszt.hu Message
Zala Titkárság zala@voroskereszt.hu Message

Sajtókapcsolat

Fontos, hogy a véradás a mindennapok része legyen, ebben kiemelt szerepe van a médiának. Segítsd a biztonságos vérellátást azzal, hogy beszámolsz a Magyar Vöröskereszt által szervezett véradásokról, véradókampányokról. Minél többen hallanak, látják vagy olvasnak a lehetséges véradásokról, annál könnyebb aktivizálni a véradókat.

Fontos! Orvosszakmai kérdésekben (pl. véradásra való alkalmasság feltételei, vérkészlettel kapcsolatos kérdésekkel) kérjük, hogy fordulj az Országos Vérellátó Szolgálathoz az ovsz@ovsz.hu email címen.

Amennyiben segítenél minket véradókampányaink során  – országos szinten – bátran vedd fel a kapcsolatot Országos Igazgatóságunk munkatársaival. Vármegyei véradó-koordinátoraink pedig örömmel segítenek minden helyi akció és kezdeményezés megvalósításában.

Várjuk kérdéseidet